Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej o plikach cookies znajdziesz na stronie wszystkoociasteczkach.pl.

Rozumiem

 
drukuj
 
DAP Polska Sp. z o.o.
ul. Nowowiejska 38
55-080 Kąty Wrocławskie
tel./fax +48 713 110 801
 

O nas Oferta Inne

DAP Polska Sp. z o.o.

ul. Nowowiejska 38
55-080 Kąty Wrocławskie
tel./fax +48713110801

NIP: 899-01-08-219
KRS 55799

mBank S.A. oddział korporacyjny Wrocław
Nr konta:
97 11401140 0000 2406 4200 1001

Nr konta EUR:
PL64114011400000240642001013
SWIFT: BREXPLPWWRO

Dyrektor Naczelny:

Ireneusz Olkiewicz
e-mail: i.olkiewicz@dap.com.pl

Dział części zamiennych:

Katarzyna Grądziel
tel. +48713110799
e-mail: k.gradziel@dap.com.pl

Amelia Kościelniak-Niska
tel. +48713110779
e-mail: a.niska@dap.com.pl


Księgowość:

Natalia Garyga
tel. +48713110801 wew.21
e-mail: natalia.garyga@dap.com.pl

Dział logistyki:

Szymon Kondraczyk
e-mail: s.kondraczyk@dap.com.pl

    SPRZEDAŻ MASZYN


Kraków, Lublin, Warszawa


Marek Łoboziak
tel/fax. +48122671405
tel. kom. +48601792715
e-mail: m.loboziak@dap.com.pl

Wrocław, Poznań, Gdańsk


Marcin Garyga
tel. +48603589612
e-mail: m.garyga@dap.com.pl


SERWIS


Wrocław:


Zbigniew Kłeczek
tel. +48601792713
e-mail: z.kleczek@dap.com.pl

Rafał Toth
tel. +48605348482
e-mail: r.toth@dap.com.pl

Rafał Klajber
tel. +48882175310
e-mail: r.klajber@dap.com.pl

Łódz:

Mirosław Obersztyn
tel. +48601756840
e-mail: mirek@dap.com.pl

 
Newsy

TECHCONFEX 2014

Pierwsza edycja imprezy wystawienniczej „TECHCONFEX” tj. Targów Maszyn, Technologii i Surowców do Produkcji Odzieży, Tapicerki i Konfekcji Technicznej odbyła się w dn.

 

TEXPROCESS Frankfurt 2013

W dniach 10.÷13. czerwca 2013 r. odbyły się we Frankfurcie targi TEXPROCESS na, których największe stoisko miała firma Dürkopp Adler AG.

 

INTERZUM Kolonia 2013

W dniach 13.÷16. maja 2013 r. odbyły się w Kolonii kolejne już targi INTERZUM 2013.